Przedsiębiorstwo Produkcyjne

SYSTEM

Mariusz Biernat
ul. Jaśminowa 9, Bartąg
10-687 Olsztyn
Informacje dotyczące naszej firmy

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjne System jest znaczącym i liczącym się na rynku polskim producentem specjalizującym się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych oraz recyklingu odpadów poprodukcyjnych z PVC.

Firma prowadzi działalność gospodarczą na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jej początki sięgają 2003 roku zaś doświadczenie zawodowe właścicieli oraz wielu specjalistów jest znacznie dłuższe.W naszym zespole są osoby o różnych specjalizacjach inżynierskich, ekonomicznych oraz technicznych.Działamy na terenie całej Polski, co pozwala na kompleksową obsługę firm z nami współpracujących.
Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na transport oraz odzysk odpadów PVC.

Przedmiotem naszej działalności jest produkcja elementów z tworzyw sztucznych takich jak listwy podparapetowe, transportowe, podkładki dystansowe oraz recykling odpadów PVC. Odpady PVC powstałe w procesie produkcji stolarki okiennej i drzwiowej przetwarzamy na wysokogatunkowy i ceniony na rynku przemiał PVC. Tak powstały przemiał z odzysku jest pełnowartościowym materiałem, który może być stosowany w produkcji profili okiennych oraz innych wyrobów.Najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów zapewnia wykorzystanie nowoczesnego parku maszynowego oraz doświadczenie i wykwalifikowany personel.

W skład aktywów naszego przedsiębiorstwa wchodzą hale produkcyjne, hale magazynowe, budynki biurowe oraz rozległe place. Zapraszamy do dostępnej poniżej galerii zdjęć.

Działalność naszej firmy jest działalnością proekologiczną trafiającą w ramy i założenia strategii rozwoju regionu Warmii i Mazur.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne SYSTEM jest firmą wiarygodną, która w obrocie gospodarczym kieruje się zawsze etycznymi zasadami postępowania. Posiadamy certyfikat programu Rzetelna Firma promującego jedynie rzetelne przedsiębiorstwa.

Strona główna  |  O Firmie  |  Oferta  |  Dotacje UE  |  Dokumenty  |  Kontakt
© Copyright 2012 PPSystem, Wszystkie Prawa Zastrzeżone